Praca za granicą - certyfikowana firma rekrutacyjna

+48 61 639 39 77

Blog

malarz

Jak znaleźć pracę po 40-tce? Czy warto skorzystać z ofert zagranicznych pracodawców?

Poszukiwanie nowego miejsca pracy po 40-tce nie należy do najłatwiejszych. Niestety niektórzy krajowi pracodawcy nie doceniają doświadczenia, jakie może wnieść do firmy pracownik w kwiecie wieku. Jeśli marzysz o zmianach na polu zawodowym lub jesteś zmuszony do poszukiwania nowego miejsca pracy, może warto skorzystać z oferty zagranicznych pracodawców? Sprawdziliśmy, jak znaleźć pracę po 40 roku życia i gdzie warto szukać nowego zatrudnienia.

Praktyczne porady, jak znaleźć pracę w Niemczech, gdy jesteś wykwalifikowanym fachowcem!

W wielu przypadkach wykwalifikowani pracownicy są bardziej doceniani i lepiej opłacani za granicą, dlatego duża ich część decyduje się na wyjazd za granicę. Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczny poradnik o tym, jak znaleźć pracę w Niemczech, gdy jesteś specjalistą w swoim fachu!

Jak znaleźć pracę za granicą i przygotować się do wyjazdu?

Zatrudnienie poza granicami Polski to wciąż marzenie wielu osób. Jeśli Ty również należysz do tego grona, to dobrze trafiłeś. Podpowiemy Ci, jak znaleźć pracę za granicą i przygotować się do wyjazdu, aby było to bezpieczne. Sprawdziliśmy także, w jakich krajach najłatwiej znajdziesz zatrudnienie oraz jakie dokumenty musisz koniecznie ze sobą zabrać. Zapraszamy do lektury!

Dobra praca w Niemczech – co trzeba wiedzieć przed wyjazdem?

Emigracja zarobkowa nie jest oczywiście tematem nowym. Od momentu, gdy Polska weszła do strefy Schengen, miliony osób postanowiło wyjechać z kraju w poszukiwaniu lepszej i dobrze płatnej pracy. Bardzo dużą popularnością cieszą się w tym przypadku m.in. Niemcy. Z czego to wynika? Na co można liczyć, decydując się na pracę w tym państwie?

magazyn leki

Praca bez języka – Niemcy. Sprawdź, jak ją znaleźć!

W obecnych czasach bardzo wielu Polaków decyduje się na wyjazd do pracy za granicę. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się sąsiadujące z naszym krajem Niemcy. To popularny cel migracji ze względu na perspektywę wyższych zarobków i nie tak dużą odległość od Polski. Jednak czy w przypadku nieznajomości języka masz szansę na pracę w Niemczech? Jeśli tak, to jak ją znaleźć? Tego dowiesz się z naszego poradnika.

Praca w Holandii dla par. Dlaczego warto?

Musisz wiedzieć, że praca za granicą stanowi świetną okazję, aby zarobić pieniądze. To też możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Wszak przebywanie w nowym miejscu pozwala na zdobycie między innymi większej pewności siebie. Warto przy tym pamiętać, że wyjazd do innego kraju wiąże się także z niesamowitą przygodą.

Jak kształtują się zarobki w Holandii? Co powinieneś wiedzieć?

Każda osoba jadąca co pracy w Holandii chciałaby wiedzieć, ile dokładnie zarobi, najlepiej netto w ciągu miesiąca. Jest to zrozumiałe. Przecież, gdy rozpoczynamy nową pracę, to chcemy wiedzieć jakie wynagrodzenie na rękę otrzymamy.

magazyn spożywczy

Praca w Holandii z zakwaterowaniem – dowiedz się, jak ją zdobyć

Szukasz pracy za granicą? Chcesz zarabiać znacznie więcej niż w Polsce? Chciałbyś nie musieć martwić się o wszystko? Świetnym rozwiązaniem może być dla Ciebie praca w Holandii z zakwaterowaniem. Na czym dokładnie polega taka opcja i jak ją zdobyć? Podpowiadamy!

magazyn odzieżowy

Praca w Holandii bez języka angielskiego – co warto wiedzieć?

Poszukujesz pracy w Holandii, ale nie znasz języka angielskiego? Jeśli myślisz, że nie masz szans na znalezienie dobrze płatnego zatrudnienia, jesteś w błędzie. Zapoznaj się z naszymi radami i przekonaj się, że praca w Holandii bez języka jest możliwa.

+48 61 639 39 77

ul. Mostowa 25/12 61-854 Poznań, Polska

Pon - Pt w godzinach 9.00 do 17.00​

Kontakt

+48 61 639 39 77

Biuro

ul. Mostowa 25/12 61-854 Poznań, Polska

Dostępność

Pon - Pt w godzinach 9.00 do 17.00

Jobrun - Praca za granicą - certyfikowana firma rekrutująca.​ | Created by Z.S.