Praca za granicą - certyfikowana firma rekrutacyjna

+48 518 891 884

Blog

malarz

Podpowiadamy, jak znaleźć pracę bez wykształcenia

Masz problem ze znalezieniem pracy? Obawiasz się, że bez wykształcenia nikt nie będzie chciał Cię zatrudnić? Wcale nie musi tak być! O powodzeniu na rynku pracy decydują nie tylko stopnie naukowe. Podpowiadamy, jak znaleźć pracę mimo braku dyplomu z wyższej uczelni.

elektryk

Jak znaleźć dobrze płatną pracę? Podpowiadamy

Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Frustruje Cię Twoja obecna praca i niepokoją małe zarobki? W takim razie nadszedł czas na poszukiwania nowej posady. Jak znaleźć dobrze płatną pracę? Zapoznaj się z naszymi radami.

Praca za granicą – gdzie najlepiej wyjechać? Sprawdź, na jakie kraje stawiają Polacy

Rozważasz możliwość wyjazdu do pracy za granicę? W naszym kraju jest to dość często praktykowane. Wbrew pozorom wpływa na to nie tylko wizja lepszych zarobków. Chcesz wiedzieć, dlaczego nasi rodacy decydują się na emigrację z kraju? Przeczytaj więc nasz dzisiejszy wpis. Podpowiemy w nim również, gdzie najlepiej wyjechać do pracy za granicą oraz co brać pod uwagę przy wyborze właściwego kierunku.

magazyn odzieżowy

Praca sezonowa za granicą – gdzie najlepiej szukać ofert? Odpowiadamy

Praca sezonowa za granicą jest popularnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wbrew pozorom z opcji tej korzystają nie tylko studenci, ale wszyscy, którym zależy na podreperowaniu domowego budżetu, a nie mają stałego zatrudnienia w kraju. Niestety taki wyjazd wiąże się z pewnym ryzykiem. Dlatego też dobrze jest wiedzieć, gdzie najlepiej szukać zagranicznych ofert pracy. Odpowiedź na to pytanie zawarliśmy w dzisiejszym wpisie. Być może to właśnie dzięki niej raz na zawsze pozbędziesz się swoich obaw co do zatrudnienia poza granicami kraju.

kawiaty

To jest Rynek pracy po pandemii - czy Polacy nadal chętnie szukają pracy za granicą?

Pandemia COVID-19 wpłynęła niemal na wszystkie dziedziny życia, także na gospodarkę i rynek pracy. Jakie zmiany wywołała? Początkowo obawiano się, że przyczyni się do znacznego wzrostu bezrobocia. Czy tak się stało? Zniechęciła do pracy za granicą, a może wręcz przeciwnie? Jak wygląda obecnie rynek pracy po pandemii?

housekeep

Jak znaleźć pracę bez doświadczenia? Wyjaśniamy, czy to możliwe!

Zapewne niejednokrotnie słyszałeś, że znalezienie pracy bez doświadczenia jest bardzo trudne. Pracodawcy chętniej zatrudniają doświadczone osoby z referencjami z poprzednich firm lub poparte pozytywną opinią koleżanek i kolegów po fachu. Jest jednak wiele sytuacji, które uniemożliwiają skorzystanie z pomocy znajomych przy szukaniu pracy. Jak zatem znaleźć pracę bez doświadczenia i czy to w ogóle możliwe? Rozwiejemy Twoje wątpliwości poniżej.

rozbiórki budowlane

Jak znaleźć pierwszą pracę? Sprawdź, co zrobić, żeby ją dostać!

Szukanie pierwszej pracy może być stresujące. Każdy jednak kiedyś przechodził przez ten proces i w większości przypadków kończył się on powodzeniem. Zapewne nieco przeraża Cię brak doświadczenia zawodowego, jednak istnieje kilka sposobów na to, by poszukiwanie zatrudnienia nie było gehenną. Jak znaleźć pierwszą pracę? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik.

malarz

Jak znaleźć pracę po 40-tce? Czy warto skorzystać z ofert zagranicznych pracodawców?

Poszukiwanie nowego miejsca pracy po 40-tce nie należy do najłatwiejszych. Niestety niektórzy krajowi pracodawcy nie doceniają doświadczenia, jakie może wnieść do firmy pracownik w kwiecie wieku. Jeśli marzysz o zmianach na polu zawodowym lub jesteś zmuszony do poszukiwania nowego miejsca pracy, może warto skorzystać z oferty zagranicznych pracodawców? Sprawdziliśmy, jak znaleźć pracę po 40 roku życia i gdzie warto szukać nowego zatrudnienia.

Praktyczne porady, jak znaleźć pracę w Niemczech, gdy jesteś wykwalifikowanym fachowcem!

W wielu przypadkach wykwalifikowani pracownicy są bardziej doceniani i lepiej opłacani za granicą, dlatego duża ich część decyduje się na wyjazd za granicę. Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczny poradnik o tym, jak znaleźć pracę w Niemczech, gdy jesteś specjalistą w swoim fachu!

Jak znaleźć pracę za granicą i przygotować się do wyjazdu?

Zatrudnienie poza granicami Polski to wciąż marzenie wielu osób. Jeśli Ty również należysz do tego grona, to dobrze trafiłeś. Podpowiemy Ci, jak znaleźć pracę za granicą i przygotować się do wyjazdu, aby było to bezpieczne. Sprawdziliśmy także, w jakich krajach najłatwiej znajdziesz zatrudnienie oraz jakie dokumenty musisz koniecznie ze sobą zabrać. Zapraszamy do lektury!

Dobra praca w Niemczech – co trzeba wiedzieć przed wyjazdem?

Emigracja zarobkowa nie jest oczywiście tematem nowym. Od momentu, gdy Polska weszła do strefy Schengen, miliony osób postanowiło wyjechać z kraju w poszukiwaniu lepszej i dobrze płatnej pracy. Bardzo dużą popularnością cieszą się w tym przypadku m.in. Niemcy. Z czego to wynika? Na co można liczyć, decydując się na pracę w tym państwie?

magazyn leki

Praca bez języka – Niemcy. Sprawdź, jak ją znaleźć!

W obecnych czasach bardzo wielu Polaków decyduje się na wyjazd do pracy za granicę. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się sąsiadujące z naszym krajem Niemcy. To popularny cel migracji ze względu na perspektywę wyższych zarobków i nie tak dużą odległość od Polski. Jednak czy w przypadku nieznajomości języka masz szansę na pracę w Niemczech? Jeśli tak, to jak ją znaleźć? Tego dowiesz się z naszego poradnika.

Praca w Holandii dla par. Dlaczego warto?

Musisz wiedzieć, że praca za granicą stanowi świetną okazję, aby zarobić pieniądze. To też możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Wszak przebywanie w nowym miejscu pozwala na zdobycie między innymi większej pewności siebie. Warto przy tym pamiętać, że wyjazd do innego kraju wiąże się także z niesamowitą przygodą.

Jak kształtują się zarobki w Holandii? Co powinieneś wiedzieć?

Każda osoba jadąca co pracy w Holandii chciałaby wiedzieć, ile dokładnie zarobi, najlepiej netto w ciągu miesiąca. Jest to zrozumiałe. Przecież, gdy rozpoczynamy nową pracę, to chcemy wiedzieć jakie wynagrodzenie na rękę otrzymamy.

magazyn spożywczy

Praca w Holandii z zakwaterowaniem – dowiedz się, jak ją zdobyć

Szukasz pracy za granicą? Chcesz zarabiać znacznie więcej niż w Polsce? Chciałbyś nie musieć martwić się o wszystko? Świetnym rozwiązaniem może być dla Ciebie praca w Holandii z zakwaterowaniem. Na czym dokładnie polega taka opcja i jak ją zdobyć? Podpowiadamy!

magazyn odzieżowy

Praca w Holandii bez języka angielskiego – co warto wiedzieć?

Poszukujesz pracy w Holandii, ale nie znasz języka angielskiego? Jeśli myślisz, że nie masz szans na znalezienie dobrze płatnego zatrudnienia, jesteś w błędzie. Zapoznaj się z naszymi radami i przekonaj się, że praca w Holandii bez języka jest możliwa.

+48 518 891 884

ul. Mostowa 25/12 61-854 Poznań, Polska

Pon - Pt w godzinach 9.00 do 17.00​

Kontakt

+48 518 891 884

Biuro

ul. Mostowa 25/12 61-854 Poznań, Polska

Dostępność

Pon - Pt w godzinach 9.00 do 17.00

Jobrun - Praca za granicą - certyfikowana firma rekrutująca.​ | Created by Z.S.