Hydraulik – praca Niemcy – darmowe zakwaterowanie!

JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.
Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik – praca Niemcy – darmowe zakwaterowanie! – OD ZARAZ!

Miejsce: Niemcy- różne miejscowości w zależności od projektu
Nr referencyjny: HYDR-DE/2018

Obowiązki:
•   montaż instalacji grzewczych, sanitarnych lub wentylacyjnych

Wymagania:
• doświadczenie
• język niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
• DARMOWE zakwaterowanie
• cotygodniowe zaliczki
• wysokie ZAROBKI!!!
• WYNAGRODZENIA ZAWSZE W TERMINIE
• niemiecka umowę o pracę
• odzież robocza (możliwość odebrania w firmie lub zwrotu kosztów)
• Premia na start!
• opieka polskojęzycznych koordynatorów
• możliwość długiej współpracy

Prosimy o kontakt telefoniczny 517017884, 517362797  lub CV przesyłać na adres mailowy praca@jobrun.pl rekrutacja@jobrun.pl
W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: HYDR-DE/2018

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie  obecnych i przyszłych rekrutacji przez firmę JobRun, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.