Magazyn / Produkacja – praca Holandia – OD ZARAZ! Również bez jezyka!

JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy jako:

Miejsce: Holandia, różne miejscowości na terenie całej Holandii w zależności od projektu.
Nr referencyjny: MGZPROD-NL/2018

Obowiązki:
• pakowanie gotowych produktów
• zbieranie zamówień
• sortowanie
• rozkładanie kartonów, układnie kartonów na paletach, foliowanie palet oraz inne prace magazynowe

Wymagania:
• gotowość do pracy od zaraz
• język angielski – mile widziany!
• prawo jazdy jako atut
• doświadczenie w pracach produkcyjnych lub magazynowych – mile widziane

Oferujemy:
• holenderska umowa o pracę
• wynagrodzenie płatne zawsze na czas!
• wakacyjne wypłacane na bieżąco!
• dodatkowo płatne godziny urlopowe
• opieka polskiego koordynatora
• każda nadgodzina płatna ekstra
• zorganizowane zakwaterowanie
• codzienny transport z zakwaterowania firmowego do pracy

Prosimy o kontakt tel lub CV przesyłać na adres mailowy.
W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: MGZPROD-NL/2018

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie obecnych i przyszłych rekrutacji przez firmę JobRun, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.