jobrun2

USŁUGI

 

Szukasz pracowników? Dostarczymy sprawdzony i rzetelny zespół……

Pracowników dobieramy tak, by nasi Klienci byli w 100 % usatysfakcjonowani.

Działamy przede wszystkim na rynku zagranicznym, gdzie realizujemy rekrutacje do pracy za granicą głównie w branży magazynowej, produkcyjnej, ogrodniczej oraz budowlanej.
Nasze indywidualne podejście do Klienta sprawia, że jesteśmy otwarci również na współpracę z Klientami działającymi w innych branżach.

Realizujemy projekty z zakresu pośrednictwa pracy w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech, Holandii oraz innych krajach Europy.


Niebanalne rozwiązania i szybkość w działaniu to główne motto naszej Firmy.

 

 

Potrzebujesz pracy? Chętnie pomożemy Ci ją znaleźć……

Jeżeli interesuje Cię praca za granicą jesteśmy właśnie po to, by Cię wesprzeć.

Z ochotą podejmiemy współpracę z osobami gotowymi wzbogacić swoje dotychczasowe doświadczenie. Dajemy również szansę chętnym do przyuczenia i zdobywania zupełnie nowych praktyk. Nasze oferty pracy za granicą oferowane są dla każdego, zarówno oferujemy pracę za granicą dla kobiet, mężczyzn, pracę dla młodych i starszych oraz pracę za granicą dla par.

Skontaktuj się z nami a dobierzy dla Ciebie odopowiednią ofertę pracy za granicą.

 

JobRun to Marka, która zadba o Twoją przyszłość.

 

ZA NASZE USŁUGI REKRUTACYJNE OD KANDYDATÓW NIE POBIERAMY OPŁAT!

 

palec-gora.jpg

 

 

 

 

Wyślij wiadomość

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez JOBRUN z siedzibą w Poznaniu, ul. Biedrzyckiego 11/10, do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 z późniejszymi zmianami). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania, ja również prawo wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania.

Niniejszym wyrażam zgodę na doręczanie korespondencji przez JOBRUN z siedzibą w Poznaniu, ul. Biedrzyckiego 11/10 na mój numer telefonu komórkowego oraz na adres mailowy znajdujący się w bazie JOBRUN, wiadomości SMS oraz poczty e-mailowej, informacji handlowych i marketingowych. Informacje te będą dotyczyły w szczególności: ofert pracy, informacji o wydarzeniach i spotkaniach organizowanych przez firmę JOBRUN.

Polityka plików cookies