jobrun2

Oferty pracy za granicą

JobRun to firma rekrutacyjna, która oferuje pracę za granicą w Holandii, Anglii i Niemczech.


Nasze zagraniczne oferty pracy skierowane są dla osób młodszych i starszych, dla mężczyzn i kobiet, ofertujemy również pracę za granicą dla par. Każdy kto wyraża chęć do pracy za granicą, kto myśli o pracy poważniej, nie tylko na sezon, jest mile widziany.


Praca za granicą, którą oferujemy to głownie, lecz nie tylko, proste prace magazynowe, order picker, prace na produkcji, prace w ogrodnictwie, prace porządkowe w ekskluzywnych hotelach - housekiping.
Są też oferty pracy w branży budowlanej w Holandii, Niemczech.
Każdy dzień przynosi nam nowe doświadczenia i możliwości pracy za granicą. Pojawiają się też rekrutacje do pracy w Szwecji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy za granicą i do kontaktu z nami.

 

ZA NASZE USŁUGI REKRUTACYJNE OD KANDYDATÓW NIE POBIERAMY OPŁAT!

Zapraszamy!

palec-gora.jpg

Wyślij wiadomość

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez JOBRUN z siedzibą w Poznaniu, ul. Biedrzyckiego 11/10, do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 z późniejszymi zmianami). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania, ja również prawo wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania.

Niniejszym wyrażam zgodę na doręczanie korespondencji przez JOBRUN z siedzibą w Poznaniu, ul. Biedrzyckiego 11/10 na mój numer telefonu komórkowego oraz na adres mailowy znajdujący się w bazie JOBRUN, wiadomości SMS oraz poczty e-mailowej, informacji handlowych i marketingowych. Informacje te będą dotyczyły w szczególności: ofert pracy, informacji o wydarzeniach i spotkaniach organizowanych przez firmę JOBRUN.

Polityka plików cookies